Seleccionar página

3 Open AquaMàsters

Prepara la teva motxilla i vine!

Algunes dades

Participants última edició

Clubs

Premis en competició

Rècords del Campionat

Rècords de Catalunya

Rècords d'Espanya

Rècords d'Europa

Ajuda’ns a millorar-ho!

Instal·lacions on es celebra la competició:

CN Granollers

CN Granollers

C/Lluís Companys 8, Granollers
Piscina Competició

Piscina Competició

Coberta de 25m amb 8 carrers
Piscina 50m

Piscina 50m

suavitzament descoberta i climatitzada

Programa

1. 800M LLIURES MIXTES
2. 200M PAPALLONA MIXTES
3. 50M LLIURES MASC.
4. 50M LLIURES FEM.
5. 100M BRAÇA MASC.
6. 100M BRAÇA FEM.
7. 200M ESQUENA MIXTES
8. 50M PAPALLONA MASC.
9. 50M PAPALLONA FEM.
10. 100M LLIURES MASC.
11. 100M LLIURES FEM.

12. 200M ESTILS MIXTES
13. 4X50M ESTILS MASC.
14. 4X50M ESTILS FEM.
15. 4X50M LLIURES MIXTES
16. 400M LLIURES MIXTES
17. 200M BRAÇA MIXTES
18. 50M ESQUENA MASC.
19. 50M ESQUENA FEM.
20. 100M PAPALLONA MASC.
21. 100M PAPALLONA FEM.

22. 200M LLIURES MIXTES
23. 50M APNEA MIXTES
24. 50M BRAÇA MASC.
25. 50M BRAÇA FEM.
26. 100M ESQUENA MASC.
27. 100M ESQUENA FEM.
28. 100M ESTILS MASC.
29. 100M ESTILS FEM.
30. RELLEUS INTERCLUBS
31. 50 M. LLIURES VINTAGE

Premis

Absolut General Masculí

Absolut General Masculí

Kosuke Hagino - Cameron vd Burgh - Campió olímpic 400 estils Rio 16 - Campió olímpic 100 braça Londres 12
Especialistes Papallona

Especialistes Papallona

Chad Le Clos - Campió olímpic Londres 12
Sarah Sjostrom - Campiona olímpica 100 papallona Rio 16
Especialista Braça

Especialista Braça

Adam Peaty - Campió olímpic 100 braça Rio 16
Jessica Vall - Medalla bronze 200 braça mundial Kazan ‘15
Especialistes Estils

Especialistes Estils

Marco Koch - Campió del món 200 braça, Kazan ‘15
Katinka Hosszu - 3 medalles Or Rio 16 (200,400et, 100 esq)
Nedador@ Complet 50m

Nedador@ Complet 50m

Benjamin Proud - Medalla bronze 50 lliures Europeu Londres 16
Francesca Halsall - Medalla Bronze 50 lliures Mundial Bcn ‘13
Nedador@ Complet 200m

Nedador@ Complet 200m

Cameron Van Der Burgh - Campió olímpic 100 braça Londres 12
Chloe Tutton - Medalla bronze 100 braça Europeu Londres ‘16
Absolut General Femení

Absolut General Femení

Katinka Hosszu - 3 medalles Or Rio 16 (200,400et, 100 esq)
Especialistes Esquena

Especialistes Esquena

Juanmi Rando - 12 vegades Campió d’Espanya Absolut
Duane da Rocha - Campiona d’Europa 200 esq Berlin ‘14
Especialistes Lliures

Especialistes Lliures

James Guy - Campió del món 200 lliures Kazan ‘15
Jazmin Carlin - 2 medalles olímpiques de plata (400, 800 Lliures) Rio '16.
Fondista Lliures

Fondista Lliures

Cameron Van Der Burgh - Campió olímpic 100 braça Londres 12
Melani Costa - Medalla plata 400 lliures Mundial Bcn 13
Nedador@ Complet 100m

Nedador@ Complet 100m

Ross Murdoch - Medalla bronze 100 braça mundial Kazan 15
Ruta Meilutytė - Campiona olímpica 100 braça Londres ‘12
Super Nedador@

Super Nedador@

Cameron Van Der Burgh - Campió olímpic 100 braça Londres 12
Katinka Hosszu - 3 medalles Or Rio 16 (200,400et, 100 esq)

Obsequis

Pack de benvinguda

Pack de benvinguda

amb obsequis dels nostres col•laboradors
2 tablets guanyadors apnea

2 tablets guanyadors apnea

gentilesa de Clapera Ordinadors
Sorteig 2 vals 50€

Sorteig 2 vals 50€

en productes a l'Esportissim
Sessió 30 fotografies

Sessió 30 fotografies

cortesia de Xavier Galiana Fotografia
Sorteig material

Sorteig material

de Zone3
Trofeus Open AQM

Trofeus Open AQM

pels guanyadors dels diferents premis
Trofeu Veterans

Trofeu Veterans

al nedador i nedadora més veterans de la competició
Sorteig Stage Natació

Sorteig Stage Natació

estància x 1 persona
Sorteig 2 vals 50€

Sorteig 2 vals 50€

a l’agència Dónde te llevo
Sorteig Productes

Sorteig Productes

Turbo

Col·laboradors

Organitzadors

Contacta amb nosaltres

6 + 5 =